Serwis

Service

Ponieważ jesteśmy firmą specjalizującą się w budowie i montażu basenów, saun oraz jacuzzi, potrafimy je również naprawiać. Niezależnie od występującej usterki, regenerujemy urządzenia oraz przeprowadzamy ich konserwację i czyszczenie. Korzystanie z usług serwisu jacuzzi i wanien SPA to przyjemność, ponieważ gwarantujemy wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Serwisujemy baseny — zarówno wybudowane przez Aqua Systems & Service, jak i przez innych wykonawców.

Prowadzimy również długoterminową obsługę basenów, obejmującą wymianę wody, naprawy oraz czynności konserwacyjne przez okres przynajmniej 12 miesięcy na bardzo atrakcyjnych warunkach. Z oferty rozszerzonej korzystają w szczególności hotele, baseny publiczne oraz salony SPA, posiadające na wyposażeniu również basen.

serwis

Kiedy należy skorzystać z usług serwisu basenów i jacuzzi?

W basenach regularnie należy wymieniać wodę, czyścić ściany oraz dno, czy stosować środki zapobiegające powstawaniu glonów oraz innych zanieczyszczeń, a także preparaty dezynfekujące wodę. Konieczne jest także sprawdzanie pH wody, czyszczenie lub okresowa wymiana filtrów, a także kontrola sprawności sprzętu. Dzięki tym czynnościom basen będzie służył przez lata w perfekcyjnym stanie. Do serwisu należy się zgłosić również wtedy, gdy przy basenie lub jacuzzi coś nie działa tak, jak powinno. Przykładem takich sytuacji może być:

Zachęcamy do korzystania z usług serwisu i zadawania dodatkowych pytań. W razie potrzeby z przyjemnością pomożemy również w doborze odpowiednich urządzeń lub części zamiennych.