Łaźnie parowe

Steam baths

Łaźnie parowe, nazywane też saunami mokrymi są wykonywane przez naszą firmę na indywidualne zamówienie. Za każdym razem korzystamy z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają bezpieczeństwo oraz pełen komfort użytkowania, jednakże za każdym razem od podstaw wykonujemy projekt, dopasowując wygląd sauny do indywidualnych potrzeb Klienta oraz specyfiki obiektu, w którym ma funkcjonować łaźnia.

Dzięki doborowi odpowiedniej kolorystyki, oświetlenia oraz kształtu ław, każda tworzona przez nas łaźnia parowa jest niepowtarzalna i staje się wyjątkowym miejscem do odpoczynku. Głównie stosowanym przez nas materiałem wykończeniowym jest mozaika ezarri, którą cechuje szeroka paleta kolorystyczna, co pozwala na stworzenie ciekawego wnętrza.

Łaźnie projektujemy od podstaw, dopasowując je do wymiarów wnętrza, projektując odpowiedni układ ław oraz leżanek. Stosujemy jedynie nowoczesne generatory pary.

Oferowane przez "Aqua Systems & Service" sauny parowe sprawdzają się doskonale zarówno w domach klientów indywidualnych, jak i w różnego rodzaju obiektach o charakterze publicznym: klubach fitness, centrach SPA, na basenach, czy też w hotelach.

parówa
<