Baseny hotelowe i prywatne

Pools

Do niedawna budowa basenu kojarzyła się z czymś luksusowym, nieosiągalnym dla wszystkich, ponieważ koszty wykonania i późniejszego utrzymania wydawały się być na tyle wysokie, że tylko wybrani mogli sobie na niego pozwolić. Obecna technologia w tym zakresie jest zdecydowanie bardziej rozwinięta niż jeszcze kilka-kilkanaście lat temu. Cały czas się rozwija, a dostępne opcje budowy basenu sprawiają, że taka inwestycja staje się w zasadzie dostępna dla każdego, kto wyrazi chęć jego posiadania.

Aqua Systems & Service zajmuje się kompleksową budową basenów, zarówno tych prywatnych, hotelowych, jak i publicznych.

Projekt basenu

Dzięki temu, że zajmujemy się techniką basenową od lat, wiemy, na co zwracać uwagę, wykonując projekt basenu. Dbamy o odpowiednią wielkość, głębokość i wykonanie niecki, a także dobór odpowiednich materiałów.

basen

W projektach uwzględniamy także wyposażenie basenowe takie jak podział stref, drabinki, brzeg czy dodatkowe akcesoria. Dno i ściany basenu można zaaranżować tak, by pasowały do pozostałych elementów domu, hotelu czy klubu fitness. Jeśli basen ma znajdować się na zewnątrz np. w przydomowym ogrodzie, rekomendujemy wybór stosownych przykryć basenowych, jak przykładowo rolety. Na tym etapie wykonuje się także kosztorys całego przedsięwzięcia i ustala wszystkie szczegóły dotyczące jego realizacji.

Budowa basenów – technika basenowa

To, jak dokładnie będzie wyglądać budowa basenu, zależy od ustalonego projektu. Wykonawstwo najprostszych, niewielkich, przydomowych basenów może zająć tylko kilka dni. Można wybierać spośród basenów poliestrowych, polipropylenowych czy betonowych w zależności od preferencji. Rekomendujemy jednak wybór basenów betonowych, które są najtrwalszą i najmniej awaryjną możliwością. Również baseny hotelowe przeważnie wykonywane są omawianą techniką, głównie ze względu na to, że są intensywnie eksploatowane oraz muszą niezawodnie działać przez cały okres funkcjonowania budynku. Baseny są ogromną atrakcją w każdym hotelu i stale przyciągają nowych Klientów, zatem taka inwestycja jest finalnie bardzo opłacalna.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą marki Aqua Systems & Service oraz do zadawania pytań dotyczących budowy basenów. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości w tym zakresie.