Rolety basenowe na wymiar

Dzięki współpracy z firmą Liderpool możemy zapewnić naszym klientom dostęp do sprawdzonych rolet basenowych na wymiar. Niektórzy zaczynają od samego basenu. Powody mogą być różne – np. brak środków, brak wiedzy czy brak czasu. Inni przykrycia basenowe uwzględniają już w projekcie basenu – z wyprzedzeniem, stawiając za priorytet bezpieczeństwo domowników (mając na uwadze głównie najmłodszych), oszczędności czy względy estetyczne i zdrowotne. Na wszystkie te czynniki wpływ mają przykrycia basenowe, takie jak te produkowane przez polską firmę i zarazem lidera – wspomnianą wcześniej firmę Liderpool.

Współpracujemy z producentem pokryć basenowych, dlatego już w fazie projektowania basenów PP, czy ze stali nierdzewnej – nasze realizacje wyposażane są w pokrycia basenowe popularnego producenta. Jeżeli chcesz doposażyć swój basen w żaluzję basenową, służymy poradą i chętnie podejmiemy się każdego, nawet nietypowego projektu.

roleta

Estetyczne żaluzje basenowe

Zapraszamy do świata innowacyjnych rozwiązań, które łączą wygodę, praktyczność i styl w jednym. Nasze różnorodne rodzaje żaluzji basenowych zostały stworzone po to, by spełnić oczekiwania i możliwości techniczne każdego basenu. Posiadamy aż sześć rodzajów żaluzji basenowych, dopasowanych do różnych potrzeb. Bez względu na wielkość czy kształt basenu, nasze rozwiązania są elastyczne i funkcjonalne, gwarantując pełną satysfakcję.

Oferujemy estetyczne żaluzje basenowe w wersji:

  • Manual – idealne dla mniejszych basenów, prosta w obsłudze, zapewniająca stabilność i estetykę;
  • Standard – automatyczne przykrycie basenu z wygodnym sterowaniem, dostosowane do średnich basenów;
  • Exclusive – gwarancja stylowego wykończenia ze stali nierdzewnej 316L, łącząca technologię z elegancją;
  • Steel – wzmocniony wał ze stali nierdzewnej, dedykowany dla dużych basenów;
  • Zabudowa – estetyczne przykrycie mechanizmu rolety, zapewniające równomierne obciążenie i wyjątkowy wygląd;
  • rolety mobilnej – doskonała dla basenów o nietypowych kształtach, zapewniająca łatwość obsługi i wszechstronność.

Oprócz powierzchniowych opcji oferujemy także innowacyjne podwodne rolety basenowe, łączące funkcjonalność z dyskretnym designem. Zapraszamy do kontaktu – pomożemy w wyborze odpowiedniego wariantu.