Balie ogrodowe

Hot tub

Balie drewniane na terenie Zakopanego są wyjątkowo popularne głównie z uwagi na fakt, że doskonale komponują się i uzupełniają z zakopiańskim stylem architektonicznym oraz zwyczajami dotyczącymi spędzania czasu przez turystów. Balie drewniane są wyjątkowo zdrowe, łatwe w budowie i niedrogie w utrzymaniu. Sprawia to, że są coraz częściej stawiane w przydomowych ogrodach, a także na terenie hoteli lub obiektów zajmujących się usługami SPA & Wellness. Są bardzo dużą atrakcją nie tylko dla osób, które korzystają z nich na co dzień, ale również dla turystów. Mogą być również sposobem na przyciągnięcie w dane miejsce nowych Klientów, którzy są zainteresowani wypoczynkiem w balii drewnianej.

Dlaczego warto zdecydować się na budowę balii drewnianej?

Oferowane przez Aqua Systems & Service balie drewniane zostały starannie wyselekcjonowane spośród wielu innych. Są odporne na działanie wody oraz grzybów, niskonasiąkliwe i wytrzymałe, dzięki czemu mogą służyć przez wiele lat.

balia

Drewno jest całkowicie zdrowym materiałem, niezawierającym dodatków mających szkodliwy wpływ na organizmy żywe. Deski, z których wykonane są balie, nie brudzą i są praktycznie pozbawione żywicy. W zestawie z balią otrzymujemy wydajny piec, który szybko nagrzewa wodę i pozwala na korzystanie z balii niezależnie od pory roku i temperatury na zewnątrz.

Budowa balii w ogrodzie niejednokrotnie okazuje się świetnym sposobem na spędzanie czasu, relaks czy zachowanie organizmu w zdrowiu. Urządzenia mogą mieć dodatkowo funkcję hydromasażu lub wygodne ławeczki wewnątrz. Klienci uwielbiają również takie dodatki jak oświetlenie LED w balii czy mieszadła do wody.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą marki, a także do zadawania pytań dotyczących dystrybucji, montażu i serwisu balii drewnianych. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości i pomożemy w doborze idealnego urządzenia do potrzeb.