Sauna fińska

Sauny fińskie cieszą się coraz większą popularnością, przede wszystkim ze względu na fakt ich właściwości prozdrowotnych. Firma Aqua Systems & Service oferuje wykonanie saun fińskich w różnego rodzaju pomieszczeniach, z wykorzystaniem najwyższej jakości drewna takiego jak: świerk skandynawski, cedr, sosna kanadyjska. Elementy wykończenia są wykonane z desek abachi. Sercem każdej sauny jest piec, który utrzymuje wybraną temperaturę na stałym poziomie. Dokładamy wszelkich starań, by jak najlepiej doradzić w doborze tej, jak i innych kwestii tak, aby spełniały najbardziej wygórowane potrzeby i służyły przez długie lata.

Wnętrze suchej sauny można wzbogacić dodatkowymi elementami, jak na przykład system nagłośnienia Hi-Fi, bądź poprzez zastosowanie wszelkiego rodzaju oświetlenia w technologii LED lub lamp solnych. Myślisz o stworzeniu prywatnej strefy SPA? Polecamy również nasze wanny z hydromasażem, prywatne baseny z systemami nowoczesnej automatyki oraz wyjątkowe rozwiązania w zakresie hotelowych stref Wellness. Współpracujemy z popularnymi firmami takimi jak: Harvia, Tylo, Helo, Novitek i Eos. Zapraszamy!

fin

Budowa sauny fińskiej

Budujemy sauny nie tylko w obiektach fitness, SPA czy hotelach. Coraz częściej także osoby prywatne decydują się na stworzenie niewielkiej sauny w zaciszu domowym. Jako specjaliści w budowie saun na terenie Białki Tatrzańskiej, Bukowiny Tatrzańskiej i Zakopanego możemy wykonać indywidualne projekty saun również w nieforemnych pomieszczeniach o parametrach potencjalnie niesłużących budowie sauny.

Mieliśmy przyjemność realizować projekty saun kabinowych w domach prywatnych, jak również większych saun – z ławeczkami na kilku różnych poziomach i z nowoczesnym piecem, który umożliwia bardzo czułe sterowanie parametrami związanymi z temperaturą i wilgotnością powietrza w pomieszczeniu.

Wierzysz w moc natury? Nasze sauny fińskie są doskonałym połączeniem tradycji i współczesności, które sprawiają, że Twoje codzienne życie staje się podróżą ku pełni relaksu i odprężenia. Sięgnij po chwilę, która stanie się Twoim wyjątkowym miejscem oczyszczenia ducha i ciała.

Projektowanie sauny fińskiej na zamówienie

Rozpocznij podróż do relaksu i odprężenia w swoim własnym, wymarzonym miejscu. Skorzystaj z naszej usługi projektowania sauny fińskiej na zamówienie. Nasze personalizowane sauny to coś więcej niż tylko konstrukcja – to indywidualnie przygotowana przestrzeń, stworzona specjalnie dla Ciebie. Wyobraź sobie każdy detal dopasowany do swoich potrzeb i gustu. Nasz zespół projektowy dba o stworzenie sauny fińskiej, która odzwierciedli Twój unikalny styl życia i estetykę. Pozwól nam zaprojektować dla Ciebie oazę relaksu, gdzie każdy moment staje się wyjątkowy. Korzystając z naszej oferty, możesz także powierzyć nam projektowanie i budową sauny Infrared. To od Ciebie zależy, na co postawisz w swoim obiekcie – my jednak z przyjemnością doradzimy wybór najlepszego rozwiązania dla Ciebie, Twoich bliskich lub gości.

Dlaczego warto zdecydować się na budowę sauny?

Sauna fińska to doskonały sposób na relaks po ciężkim dniu oraz zachowanie zdrowia fizycznego i psychicznego. Dzięki regularnemu przebywaniu w saunie można:

  • oczyścić organizm z toksyn oraz zadbać o samopoczucie;
  • wzmocnić odporność oraz poprawić krążenie;
  • poprawić wygląd skóry oraz sprawić, że będzie gładsza i jędrniejsza, a jej koloryt zostanie wyrównany;
  • przyspieszyć metabolizm i wspomóc spalanie tkanki tłuszczowej;
  • poprawić wydolność, regenerację i zwiększyć wyniki podczas treningów;
  • zredukować stany zapalne w organizmie i ograniczyć bóle spowodowane np. chorobami zwyrodnieniowymi.

Po skorzystaniu z sauny należy wziąć prysznic i odpoczywać, dlatego szczególnie w obiektach użyteczności publicznej rekomenduje się ustawienie leżanek w pobliżu sauny. W związku z tym wprowadziliśmy do oferty również wykonawstwo bardzo atrakcyjnych i wszechstronnych stref SPA.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, a w razie potrzeby uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu i zadawania pytań.