Sauny fińskie

Saunas

Sauny fińskie cieszą się coraz większą popularnością, przede wszystkim ze względu na fakt ich właściwości prozdrowotnych. Firma „Aqua Systems & Service” oferuje Państwu wykonanie saun fińskich w różnego rodzaju pomieszczeniach, z wykorzystaniem najwyższej jakości drewna takiego jak: świerk skandynawski, cedr, sosna kanadyjska. Elementy wykończenia są wykonane z desek abachi. Sercem każdej sauny jest piec, który utrzymuje wybraną temperaturę na stałym poziomie. Dokładamy wszelkich starań, by jak najlepiej doradzić Państwu w doborze tej, jak i innych kwestii tak, aby spełniały najbardziej wygórowane potrzeby i służyły przez długie lata. Wnętrze sauny można wzbogacić dodatkowymi elementami, jak na przykład system nagłośnienia Hi-Fi, bądź poprzez zastosowanie wszelkiego rodzaju oświetlenia w technologii LED lub lamp solnych. Współpracujemy z wiodącymi firmami takimi jak: Harvia, Tylo, Helo, Novitek i Eos.

fin

Budowa sauny z Aqua Systems & Service

Budujemy sauny nie tylko w obiektach fitness, SPA czy hotelach. Coraz częściej także osoby prywatne decydują się na stworzenie niewielkiej sauny w zaciszu domowym. Jako specjaliści w budowie saun na terenie Białki Tatrzańskiej, Bukowiny Tatrzańskiej i Zakopanego możemy wykonać indywidualne projekty saun również w nieforemnych pomieszczeniach o parametrach potencjalnie niesłużących budowie sauny.

Mieliśmy przyjemność realizować projekty saun kabinowych w domach prywatnych, jak również większych saun, z ławeczkami na kilku różnych poziomach i z nowoczesnym piecem, który umożliwia bardzo czułe sterowanie parametrami związanymi z temperaturą i wilgotnością powietrza w pomieszczeniu.

Dlaczego warto zdecydować się na budowę sauny?

Sauna to doskonały sposób na relaks po ciężkim dniu oraz zachowanie zdrowia fizycznego i psychicznego. Dzięki regularnemu przebywaniu w saunie można:

Po skorzystaniu z sauny należy wziąć prysznic i odpoczywać, dlatego szczególnie w obiektach użyteczności publicznej rekomenduje się ustawienie leżanek w pobliżu sauny. W związku z tym wprowadziliśmy do oferty również wykonawstwo bardzo atrakcyjnych i wszechstronnych stref SPA.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, a w razie potrzeby uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu i zadawania pytań.