Wanny SPA

Jacuzzi

W hotelu, jako wyposażenie spa, w ogrodzie przydomowym lub w pokoju kąpielowym w domu jednorodzinnym - wanny SPA znajdują szerokie zastosowanie w różnych miejscach. Nasza oferta obejmuje wszelkiego rodzaju wanny o niewielkich wymiarach, do zaaranżowania we wnętrzach, np. w salonie odnowy biologicznej lub w części wellness hotelowej. Można też wybierać z oferty wanien SPA zewnętrznych - do domów prywatnych i nie tylko. Wanny wyposażone mogą być w masaże perełkowe, dysze do masażu refleksologicznego, oświetlenie mieniące w tafli wodnej i wiele innych przydatnych funkcji. Takie mini jacuzzi będzie wartością dodaną w eleganckim apartamencie hotelowym dla gości. Wanny SPA wpisują się we współczesną hydroterapię i pozwalają na relaks w najlepszym wydaniu.

Możliwości w zakresie montażu wanien SPA

Szczególnie popularnym ostatnio rozwiązaniem okazuje się umieszczanie wanien z hydromasażem w ogrodach zimowych.

jacuzzi

Trzeba wówczas zadbać o dostępność instalacji wodnej, kanalizacyjnej oraz elektrycznej w ogrodzie. Jacuzzi można postawić na utwardzonym podłożu np. wewnątrz budynku lub wkopać, jeśli decydujemy się na umieszczenie wanny SPA w ogrodzie. W Aqua Systems & Service dysponujemy zarówno nieckami, o których czystość trzeba dbać w pełni samodzielnie, jak również urządzeniami z funkcją samooczyszczania. Wanny SPA są szczególnie popularne w Białce Tatrzańskiej i Zakopanem, z uwagi na duże skupienie w tych obszarach punktów SPA & Wellness.

Montaż wanien SPA z Aqua Systems & Service

Ponieważ jesteśmy specjalistami w zakresie projektowania i budowy basenów, w ofercie Aqua Systems & Service nie mogło zabraknąć wanien SPA, które, chociaż wydają się mniej skomplikowane niż baseny, również muszą być montowane w sposób przemyślany. Dzięki temu, że mamy ogromne doświadczenie w zakresie budowy stref SPA wiemy, na co dokładnie zwrócić uwagę podczas projektowania pomieszczeń z jacuzzi. Możemy pomóc wszystkim Klientom dobrać odpowiednie urządzenia do potrzeb, konkretnych pomieszczeń i preferencji ich przyszłych użytkowników oraz zamontować je w taki sposób, by ich użytkowanie przebiegało całkowicie bezproblemowo. Świadczymy również usługi serwisowe wszystkich montowanych systemów, co odciąża Klientów z obowiązku przeprowadzania regularnej konserwacji wanien SPA.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dotyczącą budowy jacuzzi w najróżniejszych obiektach, a w razie potrzeby uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu.