Cover Image

Jak działają wanny z funkcją hydromasażu?

Wanny z hydromasażem to istotny element wyposażenia każdej strefy SPA. Coraz częściej wybierane są też do domów i mieszkań. Umożliwiają one kąpiele z masażem przy użyciu wody pod wysokim ciśnieniem. Przekonaj się, jak działają wanny z funkcją hydromasażu.

Co musisz wiedzieć o działaniu wanny z hydromasażem?

Wanna z funkcją hydromasażu posiada liczne dysze (ruchome lub nieruchome), których zadaniem jest kierowanie strumienia wody pod ciśnieniem na poszczególne partie ciała, np. plecy, ramiona, stopy. Poszczególne dysze umieszczone są zazwyczaj na bocznych, przednich i tylnych częściach wanny. Za zapewnienie odpowiedniego ciśnienia wody odpowiedzialna jest pompa wodna. Sterowanie funkcją hydromasażu jest manualne lub elektroniczne (panel lub pilot).

Taki podwodny masaż jest nie tylko przyjemny, ale i zapewnia korzyści zdrowotne. Uważa się, że hydromasaż wykazuje pozytywny wpływ na krążenie krwi, wzmacnia kręgosłup, redukuje zmęczenie i sprzyja relaksowi. Pomaga też w zwalczaniu cellulitu.

Obecnie na rynku dostępne są różne modele wanien z hydromasażem, od podstawowych wariantów poprzez bardzo zaawansowane. Mogą być one wyposażona w funkcje delikatnego masażu powietrznego poprzez intensywne bicze wodne. Dobór odpowiedniego produktu zależy od konkretnych potrzeb inwestora, a także miejsca, w którym docelowo wanna będzie zamontowane. W naszej ofercie dostępne są zarówno niewielkie wanny do domów prywatnych, jak i modele z wieloma funkcjami do salonów odnowy biologicznej czy hotelowej strefy wellness. Oprócz tego zapewniamy modele przeznaczone do zastosowania zewnętrznego.

Dla kogo polecane są wanny z hydromasażem?

Z możliwości wanny z funkcją z hydromasażu może korzystać praktycznie każdy. Taki relaks jest szczególnie polecany osobom ze schorzeniami układu mięśniowego i krążenia. Delikatne uderzenia wody pod ciśnieniem pomagają w dolegliwościach kostnych i chorobach reumatycznych.