Cover Image

Jacuzzi jako obowiązkowy element strefy spa

Kąpiel w jacuzzi, czyli wannie z hydromasażem, to doskonały sposób na relaks, chwilę odprężenia i błogiego odpoczynku. Tego typu udogodnień coraz częściej oczekują goście hotelowi, którzy oprócz komfortowego noclegu oczekują też dodatkowych możliwości przyjemnego spędzenia wolnego czasu. Jacuzzi stanowi obecnie jeden z najważniejszych elementów każdej strefy SPA.

Jakie są korzyści z kąpieli w jacuzzi?

Jest bardzo wiele korzyści wynikających z przyjemnych kąpieli w jacuzzi. Przede wszystkim jest to doskonały sposób na rozluźnienie całego ciała. Taki relaks polecany jest nie tylko osobom, które w codziennym życiu są narażone na stres, ale również cierpiącym na reumatyzm, zapalenie stawów czy nadwyrężone mięśnie (np. sportowcy). Odpoczynek w wannie z hydromasażem wpływa też na poprawę krążenia, wzmocnienie odporności czy łagodzenie dolegliwości bólowych. Oprócz tego jacuzzi znajduje zastosowanie podczas zabiegów wspomagających fizjoterapię.

Wprowadzenie wanny z hydromasażem do strefy SPA pozwoli na zaproponowanie klientom masażu wodnego, czyli hydromasażu. Tego typu udogodnienia to standard nie tylko w salonach SPA, ale i strefach wellness, centrach odnowy biologicznej czy luksusowych hotelach. Trudno wyobrazić sobie kompleks wodny bez wanien jacuzzi.

Jacuzzi w Twojej strefie relaksu

Jacuzzi to wanna, która posiada wbudowane dysze, które pod wpływem ciśnienia wyrzucają wodę z bąbelkami w kierunki skierowanym na konkretną partię ciała osoby zażywającej kąpieli. Taka kąpiel wpływa na umysł i ciało, pomagając się zrelaksować i odprężyć. W ofercie naszej firmy dostępne są różnego rodzaju wanny, które doskonale nadają się do zaaranżowania w różnych wnętrzach. Wśród dostępnych produktów dostępne są zarówno modele do wnętrz, jak i do zastosowania zewnętrznego. Mogą być wyposażone w masaże perełkowe, dysze do masażu refleksologicznego, oświetlenie mieniące się w tafli wodnej oraz szereg innych funkcji. Wanny z hydromasażem o niewielkich wymiarach, tzw. mini jacuzzi doskonale sprawdzą się w luksusowych apartamentach.

Nasza firma zapewnia kompleksowe doradztwo w zakresie doboru optymalnych rozwiązań, a także profesjonalnych serwis. Jesteśmy jedyną firmą z siedzibą w Zakopanem, która świadczy usługi tego typu, dlatego też naszym Klientom działającym w tym regionie zapewniamy szybką reakcję na zgłoszenie serwisowe. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.