Cover Image

Czym charakteryzują się wanny spa?

Wanny SPA to obecnie jeden z głównych elementów wyposażenia m.in. salonów odnowy biologicznej czy stref wellness w hotelach i pensjonatach. Coraz częściej wybierane są również do domów prywatnych. Kąpiel ciepłej wodzie z bąbelkami to nie tylko doskonały relaks, ale również sposób na poprawę krążenia krwi, rozluźnienie mięśni, wygrzanie stawów, poprawę kondycji skóry czy przyspieszenie przemiany materii. Jest to jednak z lepszych metod odpoczynku dla osób zestresowanych, borykających się z napięciem mięśni, bólami kręgosłupa i stawów czy cellulitem. Wiesz już, jakie są główne korzyści kąpieli w jacuzzi. Teraz czas, aby dowiedzieć się, czym charakteryzują się wanny SPA.

Czym wyróżnia się wanna SPA?

Wannę SPA tak naprawdę już na pierwszy rzut oka można odróżnić od standardowej wanny kąpielowej. Przede wszystkim charakteryzuje się wygodnym, ukształtowanym anatomicznie kształtem siedzisk oraz odpowiednio ulokowanymi dyszami, które skierowane są w odpowiednie partie ciała. Tego typu wanny posiadają funkcję hydromasażu lub wytwarzania bąbelków. Mogą być wyposażone w masaże perełkowe, dysze do masażu refleksologicznego, oświetlenie mieniące się w tafli wodnej i szereg innych przydatnych funkcji.

Są one wykonane z wysokiej jakości akrylu wzmocnionego poliestrem lub włóknami szklanymi. Zapewniają więc trwałość, odporność na uderzenia, zarysowania oraz przebarwienia. Obecnie większość tego typu wanien oprócz odpowiednio wyprofilowanych siedzisk wyposażona jest także w zagłówki, które umożliwiają komfortowy relaks w pozycji półleżącej lub nawet leżącej.

Wanny SPA doskonale nadają się do hydroterapii i umożliwiają relaks w najlepszym wydaniu. Wyróżniają się też eleganckim, nowoczesnym designem, dlatego też będą stanowić idealny element wyposażenia każdego luksusowego apartamentu dla gości czy strefy SPA. Dostępne są też modele, które z powodzeniem sprawdzą się w prywatnej łazience czy pokoju kąpielowym. Ciekawym rozwiązaniem jest też montaż jacuzzi na zewnątrz, np. na tarasie.

Jesteś zainteresowany zamontowaniem jacuzzi? Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy, która oferuje wanny SPA w Białce Tatrzańskiej, Bukowinie Tatrzańskiej, Zakopanem i okolicznych miejscowościach. Zachęcamy do kontaktu.